SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ na Oddělení ochrany utajovaných

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ na Oddělení ochrany utajovaných ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- VŠ/SŠ + min. 5 let praxe (zaměření)
- bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů
- samostatnost, vysoké pracovní nasazení a ochota dalšího vzdělávání
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, schopnost týmové spolupráce
- administrativní dovednosti, znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
- řidičské oprávnění skupiny B
Popis pracovní činnosti: zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky. Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky systému, například se správou operačních systémů databází, sítí, případně s dodavateli.
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle započitatelné a doložené praxe - 20.450,- až 30.750,- Kč
- zvláštní příplatek 1.300,- Kč
- po zapracování přiznání osobního příplatku
Datum nástupu: 1. 8. 2018
Součástí přijímacího řízení je pohovor.
Motivační dopis včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail krpl.kr.oui@pcr.cz do 30. 6. 2018
Volné místo správce informačních a komunikačních technologií na oddělení ochrany utajovaných informací křpl pro lokalitu Liberec.