montér - vedoucí čety

Pracovní místo ( montér - vedoucí čety ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Podbořany, Cyrila a Metoděje 266
vyučení v technickém oboru (pokládka inženýrských sítí, voda - kanalizace)
stravné ve formě náhrad - diety
kontakt: 773586009, toman.isatseznam.cz
Volné místo montér - vedoucí čety pro lokalitu Podbořany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Pomocní montážní dělník MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT PRVOTNÍ TELEFONICKY - 9-17h : Ing. Ivane Sibašvili, tel.: 777 744 550, e-mail: ivane@rilf.cz Náplň práce: pomocné stavební a dokončovací práce. Zaměstnanecké výhody : Služební telefon, firemní akce Volné místo pomocní ...
RIL facility s.r.o. Praha, Inzerováno včera

AUTOELEKTRIKÁŘ Náplň práce: -montáž elektroinstalace pro přívěsy a návěsy nákladních vozidel Požadujeme: - manuální zručnost - praxi v oboru autoelektrikář - dobrý fyzický a zdravotní stav - spolehlivost a zodpovědný přístup k práci Nabízíme: - zázemí ve ...
SDpeople, s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

Železobetonář - betonář Hledáme železobetonáře - betonáře do zavedené solidní firmy. Požadujeme samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Náplň práce - pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí, výroba bednění a montáž ...
HOCHTIEF CZ a. s. Praha, Inzerováno včera