Farma Květinov, s.r.o.

ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka

Odeslat

Pracovní náplň
- fyzická zdatnost, pečlivost, kladný vztah ke zvířatům, výhodou praxe
- ranní směna od 4:30 hodin
Osobní kontakt možný každou středu 9-10 hodin.
Volné místo ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka pro lokalitu Květinov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Farma Květinov, s.r.o.
Ulice: 4
Město: Květinov
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Doucha
E-mail: hrubyvaclav@tiscali.cz
Telefon: +420 569 421 525,777 879 339

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Farma Květinov, s.r.o.