ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka

Pracovní místo ( ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- fyzická zdatnost, pečlivost, kladný vztah ke zvířatům, výhodou praxe
- ranní směna od 4:30 hodin
Osobní kontakt možný každou středu 9-10 hodin.
Volné místo ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka pro lokalitu Květinov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Chovatel/ka a ošetřovatel/ka dojnic MÍSTO VÝKONU: velkokapacitní kravín Oucmanice POŽADUJEME: - spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost - kladný vztah ke zvířatům NABÍZÍME: - 5 týdnů dovolené - podnikové stravování - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní ...
Zemědělsko obchodní družstvo Zálší Oucmanice, Inzerováno včera

Chovatel/ka a ošetřovatel/ka dojnic MÍSTO VÝKONU: České Heřmanice č.p. 276, 565 52 České Heřmanice POŽADUJEME: - spolehlivost, samostatnost - manuální zručnost - kladný vztah ke zvířatům NABÍZÍME: - 5 týdnů dovolené - podnikové stravování - příspěvek na dopravu - příspěvek na ...
Zemědělsko obchodní družstvo Zálší České Heřmanice, Inzerováno včera

ošetřovatel/ka skotu prac. doba od 03:00 hodin Osobní kontakt možný po-pá 9-14 hodin. Volné místo ošetřovatel/ka skotu pro lokalitu Horní Krupá.
Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s. Horní Krupá, Inzerováno včera