DOZAPO s.r.o.

Zahradník/zahradnice

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: střední odborné vzdělání s praxí.
Nutný telefonický kontakt.
Volné místo zahradník/zahradnice pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zahradník/zahradnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: DOZAPO s.r.o.
Ulice: Hruškova 506
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Schneider
E-mail: info@dozapo.cz
Telefon: +420 723 783 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DOZAPO s.r.o.