OPERÁTOR - OBSLUHA VÝROBNÍCH LINEK

  • Přibyslavice

Pracovní místo ( OPERÁTOR - OBSLUHA VÝROBNÍCH LINEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Operátor- tiskař výrobních linek má na starosti obsluhu výrobních linek vč. přelisu, potisku a balení a zajišťuje jejich chod tak, aby stroje produkovaly výrobky splňující všechna stanovená kritéria kvality.
Požadujeme:
* Dobrý zdravotní stav, dobrý sluch (nutnost absolvovat audio testy) barvocit, výška min. 170cm fyzická zdatnost (zvedají se i břemena těžší než 20 kg tj. práce není vhodná pro ženy)
* Schopnost práce v týmu, vysokého nasazení
* Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
* Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu vč. sobot a nedělí
* Vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru či praxe v těchto oborech výhodou
Zaměstnanecké výhody: Dovolená v délce 6 týdnů, příspěvek formou kafeteria, bezúročná firemní půjčka, 13. plat dle výsledků firmy, příspěvek na stravování, příplatek za odpolední, noční a víkendové směny a nepřetržitý provoz, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od firmy až 7000,- Kč.
Vhodné i pro absolventy.
Kontakt:
- telefonicky: 568 894 111
- e-mailem: prace@huhtamaki.com - v případě zájmu zašlete životopis
Volné místo operátor - obsluha výrobních linek pro lokalitu Přibyslavice.