Recepční v hotelu

  • Písek

Pracovní místo ( Recepční v hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici recepční/ho do hotelu Biograf.

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- pokročilá znalost AJ, ostatní jazyky výhodou
- příjemné vystupování, výborné komunikační znalosti, upravený vzhled
- spolehlivost, loajalita, časová flexibilita
- trestní bezúhonost
- bydliště v Písku a blízkém okolí

Popis práce:
- check-in, check-out hostů, vyřizování rezervací
- vystavování faktur, přijímaní plateb, práce s pokladnou
- vyřizování přání a stížností hostů
- spolupráce s ostatními zaměstnanci hotelu
- zajištění chodu sauny a spolupráce při praní prádla

Informace o pozici:
- práce na plný úvazek, 12h směny: denní-noční, krátký-dlouhý týden
- pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení
- nástup: červen 2018
- mzdové rozpětí: 17 500 - 19 000 Kč, příplatky za práci o víkendu a v noci, systém odměňování dle výkonu, příspěvek na stravné, členství v Harmony wellness clubu

CV s fotografií prosím zasílejte na email: plankova@hotelbiograf.com. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo recepční v hotelu pro lokalitu Písek.