PSYCHOLOG/-ŽKA

  • Valdice

Pracovní místo ( PSYCHOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - jednooborová psychologie, bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, organizační a řídící schopnosti; praxe vítána.
Platové podmínky: 12. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v závislosti na dosažené praxi, zvláštní příplatek 4 880,- Kč.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, dále bezplatné využití tělocvičny, posilovny, JUDO-sálu a sauny v objektu věznice). Možnost ubytování na ubytovně věznice.
Zájemci mohou zaslat žádost o přijetí do pracovního poměru a strukturovaný životopis na e-mail: mjung@vez.val.justice. cz
Volné místo psycholog/-žka pro lokalitu Valdice.