EXPEDIENT/-KA

Pracovní místo ( EXPEDIENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu pište na e-mail: horiceatnopek.cz nebo volejte na tel.: 493 654 380 od 8-14 p. Vancl.

Pracovní náplň: expedice pekařských výrobků a vedení evidence
- příjem objednávek a vytváření prvotních dokladů
- provádí přejímku a kontrolu pečiva, hlídá správnost zabaleného ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Expedient/ka Na expediční středisko přijmeme manuálně zručné pracovníky. Hlavní náplní práce je manipulace s výrobky a balení do krabic. Pozice vhodná pro ženy. Požadujeme ochotu pracovat v nepřetržitém provozu a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme nástupní ...
NSE Solutions, s.r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

EXPEDIENT/KA - POMOCNÁ SÍLA Volné místo pro expedient/ka - pomocná síla lokalitu Zliv.
Pekařství Zliv, s.r.o Zliv, Inzerováno před 4 dny

SKLADNÍK - EXPEDIENT Vhodné pro osoby se zdravotním postižením 1. - 3. st. ID nebo OZZ (OZP) i bez zdravotního postižení. Poznámka k volnému místu: pracovní doba 37,5 hodiny týdne, pracovní doba od 6 hod do 14 hod a od 14 hod do 22 hod; nástup ihned, řidičské oprávnění ...
PCO - Montážní dílna, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 6 dny