Pracovník/ce v sociálních službách

  • Cheb

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: NZDM Pohoda, Karlova 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: práce v odpoledních hodinách (14:00-18:00 h). Požadujeme: min. akreditovaný rekvalifikační kurz nebo SŠ, VOŠ, VŠ sociálního zaměření (splnění odborné způsobilosti na pozici pracovníci v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, chuť pracovat s cílovou skupinou, nadšení pracovat s dětským kolektivem. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělání, odpovídající mzdové ohodnocení, přátelské a týmové prostředí. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Cheb.