Zámečník/ce

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zámečník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK/CE
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru zámečník; svářečský průkaz Z-E1 nebo Z-G1 nebo CO2; svařování metodou TIG nerez materiály výhodou; řidičský průkaz sk. B, C výhodou; řidičský průkaz na VZV výhodou; praxe v oboru min. 3 roky výhodou; manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: běžné opravy a údržba strojů a zařízení MPK (dveře, udírenské vozíky, kádě, skříňky, bedýnkové dopravníky apod.); provádí běžné opravy a údržbu strojního zařízení MPK a jejich seřizování (narážky, balící stroje, řezačky, překlopníky, kutry, udírny, převodovky apod.); provádí střední opravy dle plánu oprav na daný kalendářní rok; vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného; vyrábí jednoduché konstrukce a zařízení dle požadavků nadřízeného (nerezové stoly, dveře, kanálové vpusti, oplechování chladičů apod.)
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 26.9.
Volné místo zámečník/ce pro lokalitu Valašské Meziříčí.