LEŠENÁŘ

Pracovní místo ( LEŠENÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
LEŠENÁŘ
HLÁSIT SE: Ebr Tomáš, tel.: 736 179 689, e-mail: infoatebrelektro.cz, osobně po telefonické domluvě
Volné místo lešenář pro lokalitu Litvínov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

lešenář V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: slowikova@eopru.cz Místo výkonu práce - Prunéřov, Tušimice NÁPLŇ PRÁCE: - zajištění údržby v elektrárně Prunéřov a Tušimice - montáž a demontáž průmyslového lešení - opravy stávajícího ...
Energetické opravny, a.s. Kadaň, Inzerováno déle jak týden

Lešenáři místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice 2. Požadujeme praxi v oboru minimálně 3 roky. Jedná se o stavbu lešení, kdy je nutné, aby byli pracovníci zabezpečeni zachycovacím postrojem. Práce ve výškách nad 10 m. Turnusové služby jsou ...
MH CIRUS SERVIS, s.r.o. Lovosice, Inzerováno déle jak týden

LEŠENÁŘ LEŠENÁŘ Požadavky: - praxe výhodou v oblasti lešenářství - dobrý zdravotní stav - chuť pracovat. Zaměstnanecké výhody: - Práce na hlavní pracovní poměr - Odpovídající platového ohodnocení - Možnost osobního i profesního rozvoje - Příspěvek na ...
Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. Litvínov, Inzerováno déle jak týden