Seřizovač/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Seřizovač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČ/KA
náborový příspěvek 10.000,- Kč
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru zámečník, obráběč kovů, popř. v příbuzných oborech; praxe v oboru výhodou; manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: údržba strojů a zařízení.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd., NOVĚ - náborový příspěvek 10.000,- Kč a příspěvek na dopravu
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. tel. 8.2.
Volné místo seřizovač/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.