Petra Macurová

Závozník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Olomoucký kraj. Nástup ihned nebo dohodou.
Výpomoc řidičům při rozvozu nealko zboží firmy Pepsi Cola po Olomouckém kraji na HPP. Směny od pondělí do pátku od 6h, víkendy a svátky volné. V případě zájmu posílejte své životopisy POUZE na email.
Volné místo závozník pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Petra Macurová
Město: Olomouc

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blinka
E-mail: personal.olomouc@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Macurová