INFORMÁTOR/KA TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( INFORMÁTOR/KA TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Bc. Věra Simeth, tel.: 775686976, e-mail: simeth@karlovyvary.cz
Pracovní doba: 8-18 hodin
Náplň práce:
- kvalifikované zodpovídání dotazů, podávání informací a rad návštěvníkům města Karlovy Vary
- prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce, zajištění ubytování
- prodej a nabídka turistických služeb a zboží, cenin (jízdenky MHD) apod.
Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- minimálně 1 světový jazyk slovem i písmem (preferujeme NJ, další jazyky AJ, RJ)
- znalost práce na PC (EXCEL, WORD)
- samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- znalost lokality Karlovy Vary
- velmi dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování (front office).
Motivační dopis a životopis zasílejte do 10. 6. 2018 na simeth@karlovyvary.cz.
Nabízíme:
- zajímavou pracovní příležitost s možností každodenního využití znalostí světových jazyků
- příjemné pracovní prostředí v centru Karlových Varů
- odborný růst
- standardní pracovní smlouva HPP
- firemní benefity - stravenky, jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
Volné místo informátor/ka turistického informačního centra pro lokalitu Karlovy Vary.