referent/referentka právní agendy odboru kancelář ředitele

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka právní agendy odboru kancelář ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo referenta/referentky právní agendy odboru kancelář ředitele
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, v oboru právo
orientace v příslušné legislativě:
postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů - znalost zákona o krajích, zákona o obcích; zákona o svobodném přístupu k informacím; občanské právo, obchodní právo, správní řád, zákoník práce, zákon o zadávání veřejných zakázek; zvláštní odborná způsobilost: při přestupkovém řízení ve věci veřejného pořádku, občanského soužití a majetku (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru), praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána, vítána znalost cizího jazyka, výborná uživatelská znalost MS Office, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost aktivně přistupovat k řešení problému, tvůrčí a analytické myšlení, výborné komunikační, organizační i prezentační schopnosti, ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti, pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
Kontaktní pracovník: Mgr. Martin Koníček, vedoucí odboru kancelář ředitele, telefon: 541 651 261.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: dle dohody
Strukturovaný p