Účetní

  • Děčín

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Folknářská č.p. 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Požadujeme:
dobrou znalost účetních předpisů a orientace v předpisech daňových; SŠ vzdělání ekonomického směru; zkušenost na obdobné pozici; uživatelskou znalost práce na PC, MS Office (zejména MS Excel); základní znalost anglického jazyka; řidičské oprávnění skupiny B; zkušenost s účetním systémem Money S3/S4/S5 výhodou.

Náplň práce:
vedení účetnictví společnosti podle zákonných předpisů; zpracování faktur došlých; zpracování bankovních výpisů; vedení pokladny; evidence ostatních pohledávek a závazků; zápočty pohledávek a závazků; zpracování interních dokladů; časové rozlišení; evidence majetku; inventarizace; příprava podkladů k hlášením a daňovým přiznáním; zpracování ostatních výkazů (Intrastat, ČSÚ, Eko-kom); zpracování platebních příkazů; evidence a urgence pohledávek po splatnosti a další činnosti.

Nabízíme: Stravenky, příspěvek na životní či penzijní pojištění, 13. plat

Kontakt: Martin Lintimer, e-mail: mlintimer@bosfiltry.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Děčín.