Zemědělské obchodní družstvo Opatovec

Kuchař, kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo kuchař, kuchařka pro lokalitu Opatovec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař, kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec
Ulice: 201
Město: Opatovec
PSČ: 568 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Adam
E-mail: zod@zodopatovec.cz
Telefon: +420 705 200 945

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec