IT Service Desk Specialist (NJ)

  • Brno

Pracovní místo ( IT Service Desk Specialist (NJ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká jsou naše očekávání?
- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost českého a německého jazyka
- komunikativní základy anglického jazyka
- dobrou znalost práce na PC a MS Office
- schopnost analytického myšlení
- základní přehled v IT výhodou, ochota a schopnost se učit nové věci
- předchozí zkušenosti v oblasti IT service desku výhodou

Čím se budete zabývat?
- interní podpora IT uživatelů (především ze Švýcarska, Německa a ČR)
- zpracování IT požadavků prostřednictvím ticketů, e-mailů a telefonátů v ITSM nástroji (především písemná komunikace)
- samostatné řešení obtíží počítačových uživatelů
- udržování provozních databází a znalostní dokumentace
- spolupráce na globální IT projektech
Místem výkonu práce je Brno.

Co nabízíme?
- zajímavou práci v mezinárodním strojírenské firmě v kompaktním, přátelském IT týmu
- zajímavé mzdové ohodnocení
- jednosměnný provoz (pondělí - pátek) s flexibilním přístupem k pracovní době
pozici zaměřenou na interního uživatele
- kompletní zaškolení
- firemní notebook
- sadu firemních benefitů (roční prémie, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, program pro výhodné telefonování, stravenky, benefitní poukázky)
- smlouva na dobu neurčitou po 6 měsíčním zapracování
Volné místo it service desk specialist (nj) pro lokalitu Brno.