Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (místo je vhodné pro OZP)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (místo je vhodné pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ - MÍSTO VHODNÉ PRO OZP
Požadujeme: dobrou manuální zručnost, dobrý zrak možné i s brýlovou korekcí, flexibilitu a samostatnost.
Nabízíme: individuální přizpůsobení práce k Vašemu zdravotnímu omezení, jakož i četnost přestávek, možnost přizpůsobení začátku prac. doby dle Vašich potřeb.
Nejedná se o pásovou výrobu, práce dle individuálního tempa. Kompletování, kontrola, opracování plastových a gumárenských výrobků.
Nabízíme: výkonnostní odměny. Možnost zkráceného nebo plného úvazku. Individuální přístup k zaměstnancům.
Výhodou: OZP, ČID 1-3 stupně, řidičský průkaz sk. B.
První kontakt: telefonicky od 8-14hod. na čísle 774 711 139, e-mail: prodejna@aalternativ.cz
ov.19.11.
Volné místo montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (místo je vhodné pro ozp) pro lokalitu Valašské Meziříčí.