Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič/ka sk. C a výše

Pracovní místo ( Řidič/ka sk. C a výše ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘIDIČ/KA sk. C a výše
Nástup dle dohody. Doba určitá na půl roku od nástupu - poté prodloužení dle ZP.
Navyšování mzdy po zapracování či rozšíření řidičského oprávnění; denní návrat domů.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk.C a výše, řidičská praxe; profesní průkaz; karta řidiče; výpis z trestního ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘP C, rozvoz potravin a drogerie pro společnost Hruška, začátek prac. doby mezi 3.00 a 5.00 hod., nutný profes. průkaz, kontakt telefonicky nebo e-mailem Volné místo řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) pro lokalitu Uherský Brod.
Unit Process s.r.o. Uherský Brod, Inzerováno včera

ZÁMEČNÍK Požadavky: Čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk.B - výhodou,zdravotní způsobilost pro práci ve výškách, čtení výkresové dokumentace výhodou - není podmínkou Nástup možný ihned. Životopisy zasílat na email: dominikova@tompres.cz Volné místo ...
TOMPRES CZ s.r.o. Hlučín, Inzerováno včera

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ /-KA Podmínkou vyučení v oboru klempíř. Výhodou řidičský průkaz sk. B. Praxe není nutná - práce vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Mzda od 17 000 dle praxe a zkušeností. V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku. KO: P.Dominik, tel.č. ...
STŘECHY PRODO s.r.o. Dolní Benešov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit