Úředník/úřednice - referent/referentka státní správy myslivosti a lesního hospod

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/úřednice - referent/referentka státní správy myslivosti a lesního hospod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent/referentka státní správy myslivosti a lesního hospodářství.

Druh práce: úředník/úřednice - referent/referentka státní správy myslivosti a lesního hospodářství na odboru stavebním a životního prostředí
Platová třída: 9 nebo 10 (dle dosaženého vzdělání)
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní doba: Po+St 7:30-17:00 h, Út+Čt+Pá 6:30-14:00 h - pružná pracovní doba
Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou vzdělání se zaměřením na lesnictví a myslivost, zemědělství nebo příbuzné obory)
- znalost zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, v platném znění
- znalost zákona č. 289/1995 Sb., o lesích, v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
- organizační schopnosti, schopnost samostatné práce a komunikace s lidmi
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka)
- dobrá uživatelská znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost se přihlásit ke zkoušce odborné způsobilosti v oboru lesního hospodářství a myslivosti a následně