Radomír Žáček

Řidič vnitrostátní kamiónové dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
z: 2.8.2018: a: 9.11.2018; praxe vítána, řidičský průkaz C + E + profesní průkaz. Inf.:schůzka po předchozí telefonické dohodě
Volné místo řidič vnitrostátní kamiónové dopravy pro lokalitu Tichá.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič vnitrostátní kamiónové dopravy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Radomír Žáček
Ulice: 359
Město: Tichá
PSČ: 742 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radomír Žáček
E-mail: zacek@rmtrans.cz
Telefon: +420 777 266 666

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Radomír Žáček