Řidič vnitrostátní kamiónové dopravy

Pracovní místo ( Řidič vnitrostátní kamiónové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 2.8.2018: a: 19.12.2018; praxe vítána, řidičský průkaz C + E + profesní průkaz. Inf.:schůzka po předchozí telefonické dohodě
Volné místo řidič vnitrostátní kamiónové dopravy pro lokalitu Tichá.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

řidiči mezinárodní kamionové dopravy požadavky:profesní průkaz, digitální karta řidiče, platný cestovní pas minimálně 1 rok, praxe: min. 2 roky při jízdách do Ruské federace podmínkou; Adresa Petrovice u Karviné č. 662 je provozovna a zároveň výjezdní místo i parkoviště; Způsob ...
Martin Kolek s.r.o. Petrovice u Karviné, Inzerováno včera

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK) A02 z:28/11/2018 (ZamK) Požadujeme: - min. VŠ vzdělání (Bc.) - korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v J. Koreji) - pokročilá úroveň anglického jazyka výhodou. Náplň práce: - řízení a ...
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera

Řidiči C+E / nákladních automobilů, tahačů a spec. vozidel Volné místo pro řidiči c+e / nákladních automobilů, tahačů a spec. vozidel lokalitu Slušovice.
QUICKTRANS s.r.o. Slušovice, Inzerováno před 2 dny