Vychovatel/učitel v dětské skupině Portusáček

  • Prachatice

Pracovní místo ( Vychovatel/učitel v dětské skupině Portusáček ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Práce s dětmi ve věku 1,5 – 4 roky, max. 8 dětí, příprava programu pro děti
Nabízíme
různorodou a smysluplnou práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, pracovní dobu max. do 16 hod.,
Požadujeme
odbornou způsobilost (jedna z možností):
a) vzdělání učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele
b) vzdělání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa
c) vzdělání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách
d) profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky podle zvláštního právního předpisu
dále bezúhonnost, schopnost pečovat o malé děti, flexibilitu, tvořivost, ochotu vzdělávat se, předpoklady pro práci s lidmi, osobní zralost, psychickou odolnost, komunikační dovednosti
Doplňující informace
úvazek 1,0
nástup červen 2018
plat dle vzdělání a praxe
Životopisy zasílejte na adresu ksandrova@portusprachatice.cz
Bližší informace na tel.: 722 928 192 a www.portusprachatice
Volné místo vychovatel/učitel v dětské skupině portusáček pro lokalitu Prachatice.