Administrativa

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost, softwarová firma Worklio, přijme pracovníka na administrativní pozici s výbornou znalostí filipínského jazyka.
Předpokládáme schopnost komunikovat s česky i anglicky mluvícími kolegy, komunikace s partnery na Filipínách, orientaci v oblasti internetu a schopnost kreativně a samostatně řešit úkoly.
Náplň práce:
komunikace s vedením v mateřské společnosti (plynulá komunikace v angličtině podmínkou)
komunikace s partnery na Filipínách
koordinace a plánování projektů
Požadavky:
prokazatelná výborná znalost filipínského jazyka
znalost filipínské kultury, minimálně 5 let stráveného na Filipínách
komunikativnost
spolehlivost a zodpovědný přístup
schopnost učit se nové věci
Nabízíme:
perspektivní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
profesionální zázemí rozvíjející se úspěšné mezinárodní společnosti
zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu
příspěvky na jazykové vzdělávání a sportovní aktivity
Místo pracoviště: Brno
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo administrativa pro lokalitu Brno.