Asistent/ka investičních operací

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka investičních operací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Zuzana.Mrhacova@fnz.co.uk
Místo výkonu práce: Brno - Brno-město, Rašínova 637/7
FNZ vyvíjí a stará se o správu software, ve kterém finanční instituce, jako například banky, aj. spravují svuj investiční majetek. Koncovými klienty firmy jsou, jak finanční poradci a specialisté, zakazníci těchto poradců, tak finanční odborníci v rámci institucí. Působí napříč Velkou Británií, Evropou, Asií, Austrálií a Novým Zélandem.
Navrhuje a vyvíjí vysoce intuitivní UI a interaktivní finanční nástroje dle klientských požadavků.
Zajímá vás oblast správy majetku a investic?
Baví vás mluvit anglicky a cítíte se dobře v mezinárodním prostředí?
Chcete pracovat ve spolecnosti, kde se můžete posouvat v ramci týmů a pozic paralelně s nabýváním zkušeností?
V tom případě se přidejte k našemu rostoucímu týmu Investment Operations.
Co budete dělat?
Spolupracovat s našimi klienty - předními mezinárodními finančními institucemi (světové banky, apod.).
Starat se o jejich investiční portfolia a komunikovat s back office úředníky našich klientů (banky, finanční instituce) aj.
Požadované zkušenosti:
VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání a odpovídající pracovní zkušenost.
Zkušenost se zákaznickým servisem.
Zkušenost s používáním aplikace Excel pro analýzu dat.
Schopnost dodržování termínů a preciznost.
Komunikační a interpersonální dovednosti na vysoké úrovni.
AJ na úrovni B2 (v některých týmech se více komunikuje verbálně, v jiných písemně).
Zaměstnanecké výhody:
Můžete být součástí multikulturního týmu a pracovat v moderním prostredí v centru Brna.
Pravidelné týdenní společenské události.