ZÁSOBOVAČ / SKLADNÍK / ŘIDIČ

  • Brno

Pracovní místo ( ZÁSOBOVAČ / SKLADNÍK / ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- minimálně vyučení elektro, SŠ s maturitou v technicky zaměřeném oboru (praxe a vzdělání elektro výhodou)
- práce na PC (Excel - uživatelsky)
- ŘP sk. B
- spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
náplň práce: nákup materiálu dle jednotlivých požadavků a jejich evidence, příjem a výdej materiálu na sklad, přeprava materiálu na zakázky, správa nářadí , obsluha a údržba služebního vozidla.
- místo pracoviště Brno
- nástup možný ihned
Nabízíme:
- práci v mladém dynamickém kolektivu,
-kvalitní technické vybavení,
-stravenky,
- roční odměny,
- společné firemní akce,
- příjemný pracovní kolektiv,
- zajištění profesního růstu zaměstnanců,
- kvalitní pracovní oděvy i pracovní nástroje,
- dobrá komunikace mezi vedoucími pracovníky a zaměstnanci...
Pracovní vztah: na plný úvazek
Smluvní vztah: na dobu určitou, po jednom roce na dobu neurčitou
Volné místo zásobovač / skladník / řidič pro lokalitu Brno.