Manipulant - zámečník

  • Noviny pod Ralskem

Pracovní místo ( Manipulant - zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená zámečnická firma s dvacetilou tradicí do svého týmu příjme manipulanta do zámečnické dílny do jednosměnného provozu.
Vaší hlavní pracovní činností bude manipulace s ocelovými konstrukcemi, hutním materiálem + další potřebná manipulace pro expedici (balení, paletování)- u nás Vás nečeká nutná pásová výroba, ale zajímavá práce v kusové kovovýrobě.
Pracovní poměr - DPP, DPČ s možností vzniku HPP nebo HPP na dobu určitou
Požadujeme: praxe v řízení VZV, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu práce přesčas, ŘP sk. B.
Nabízíme Vám zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností. Dále Vám nabízíme zvýhodněné podnikové stravování
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Své životopisy můžete zasílat na email info@aerolux.cz
Volné místo manipulant - zámečník pro lokalitu Noviny pod Ralskem.