Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy

  • Lovosice

Pracovní místo ( Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. B+ E
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B+E, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další benefity, mobilní telefon, přispíváme na cestu do zaměstnání.
Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) pro lokalitu Lovosice.