KNIHOVNÍK/-ICE V ODDĚLENÍ PRO DĚTI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KNIHOVNÍK/-ICE V ODDĚLENÍ PRO DĚTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 31. 8. 2019; nástup od 15.8.2018; pracovní doba PO - PÁ, sobotní služby, víkendové a večerní akce
- Požadujeme: zájem o práci s dětmi, aktivní čtenářství, zájem o literaturu,dobré komunikační dovednosti, časová flexibilita, zkušenosti s fotografováním, znalost grafických programů, editace webových stránek, pokročilý MS Office, samostatnost a schopnost práce v malém týmu, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu, veselá mysl a schopnost improvizace
vhodné obory - pedagogika, speciální pedagogika, knihovnictví, český jazyk a literatura
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: samkova@knihovnahk.cz
Volné místo knihovník/-ice v oddělení pro děti pro lokalitu Hradec Králové.