SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ OPERAČNÍHO SYSTÉMU ODBORU INFORMATIKY MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY

  • Opava

Pracovní místo ( SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ OPERAČNÍHO SYSTÉMU ODBORU INFORMATIKY MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Majdanicsová Pavlína, tel.: 553 756 452, e-mail: pavlina.majdanicsova@opava-city.cz
Písemnou přihlášku s níže uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně na podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 26 Opava nejpozději do 25.6.2018.
Na obálku uveďte Neotvírat, výběrové řízení.

Požadavky stanovené Statutárním městem Opava:
- vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních a komunikačních technologií
- výborná znalost operačních systémů koncových stanic na platformě Microsoft (Windows 7, Windows 10)
- znalost hardware počítačů
- znalost síťových protokolů výhodou
- základní znalost serverových operačních systémů na platformě Microsoft
- znalost ostatních OS (Linux) výhodou
- znalost relačních databází výhodou
- výborná znalost MS Office 2010, 2013
- trestní, občanská a morální bezúhonnost
- flexibilita, zodpovědnost, iniciativa a samostatnost při řešení úkolů
- dobré komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění skupiny B
- praxe minimálně 2 roky v oboru
- aktivní znalost AJ výhodou

Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
přesné označení výběrového řízení; jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu; kontaktní telefonní číslo; kontaktní e-mail; datum a podpis uchazeče.

Požadované doklady:
- profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne