Operátoři montážní linky

  • Lešná

Pracovní místo ( Operátoři montážní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OPERÁTOŘI MONTÁŽNÍ LINKY
Nástup možný ihned.
Požadujeme: Manuální zručnost, samostatnost, ochota pracovat, dochvilnost.
Náplň práce: obsluha výrobního stroje, odebírání výrobků z pásu, kompletace a montáž drobných výrobků, práce v třísměnném provozu.
Nabízíme: Dlouhodobou spolupráci, výkonnostní prémie, stravenky, zálohový systém, příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu.
První kontakt: telefonicky od 9-17hod. na čísle 733 531 150, 800 400 201(bezplatná linka), e-mailem: andrysovavm@pracanti.eu nebo osobně: Mostní 51/25, Valašské Meziříčí, od 9-17 hod.
ov. 2.4.19
Volné místo operátoři montážní linky pro lokalitu Lešná.