DH IMPEX, s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Znalost receptur a postupů přípravy indických pokrmů, pečení placek v peci Tandoor, omáčky gravy.
Místo výkonu práce: různé pobočky v městě Brně.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: DH IMPEX, s.r.o.
Město: Brno

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Narinder Kumar Joneja, Ph.D.
E-mail: anilj@seznam.cz
Telefon: +420 775 050 550

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DH IMPEX, s.r.o.