ergoterapeut/ka

  • Brno

Pracovní místo ( ergoterapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mail: a.liskova@unbr.cz tel.: 545 538 645
Úrazová nemocnice v Brně hledá ergoterapeuta
Nabízíme:
- platové zařazení dle dosaženého vzdělání
- rodinné zázemí menší nemocnice specializované na chirurgii a traumatologii
- Benefit karta (6000 Kč/rok na dovolenou, sport, kurzy, léčiva, knihy) nebo příspěvek na penzijní připojištění
- podpora vzdělávání (semináře v ÚN zdarma, rezidenční místa na specializační vzdělání, uvolňování na akce a studium ...)
- bydlení pro zaměstnance v centru Brna
- přespávací místnost v ÚN (možno využít mezi směnami)
- cvičení pro zaměstnance, vitamíny, očkování
- obědy
Nástup možný od 1.7.2018, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek
výše platu: 21.300 Kč - 32 000 Kč dle odpracovaných let
Požadujeme: vzdělání v oboru ergoterapie, trestní bezúhonnost, spolehlivost
Volné místo ergoterapeut/ka pro lokalitu Brno.