Konzultant systému Profylax

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Konzultant systému Profylax ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Karla IV. č.p. 305/14, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem.
Hledáme absolventy převážně IT/technických škol. Nabízíme netradiční práci odlišnou od korporátní společnosti, které jsou ale našimi zákazníky. Práce zahrnuje podporu zákazníkům (osobní i vzdálenou), prezentace, školení a servis programu PROFYLAX, případně testování novinek a podílení se na vývoji. V našem týmu budeme spíše kolegové, nikoliv nadřízení a podřízení.
Požadujeme:
* SŠ/VŠ nejlépe v oboru IT nebo technickém
* pokročilá znalost práce na PC, MS Office, zájem o nové technologie
* zájem o konzultační činnost vzdáleně i osobně
* řidičský průkaz sk.B
* analytické a logické myšlení, komunikativnost
* schopnost pracovat samostatně i v týmu
* angličtina minimálně písmem, slovem velkou výhodou s možností zajímavých zahraničních cest
* výhodou znalost ERP, EAM a CMMS systémů a databází
* výhodou základní zkušenost s programováním
Pracovní náplň:
* konzultační a analytická činnost
* podpora pro naše zákazníky - mail, telefon, vzdálená podpora
* podíl na integraci a testování novinek
* školení uživatelů, prezentace u potenciálních zákazníků
Kontakt:
Životopis prosím zasílejte v případě zájmu na naši mailovou adresu!
Volné místo konzultant systému profylax pro lokalitu Ústí nad Labem.