obchodní manažer

  • Blansko

Pracovní místo ( obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní manažer bude řídit obchodní úsek - produktové skupiny obchodu tuzemsko, zahraničního obchodu a modelárny.
POŽADUJEME: praxi v obchodním jednání, flexibilitu, komunikační a koordinační dovednosti, strategické myšlení, znalost řízení, vedení a schopnost motivování celého obchodního úseku, samostatnost, cílevědomost, podnikavost, manažerské dovednosti, jazyková vybavenost AJ, NJ, příp. další, minimálně středoškolské vzdělání.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě, velmi zajímavé finanční ohodnocení 40.000 Kč měsíčně, možnost odměn za plnění ukazatelů obchodního plánu, mobilní telefon, služební auto, notebook, další osobní rozvoj.
Zájemci hlaste se na personálním oddělení: p. Alena Hlaváčková tel. 516 427 116, e-mail: alena.hlavackova@ernstleopold.cz nebo p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126, e-mail: jitka.matouskova@ernstleopold.cz
Volné místo obchodní manažer pro lokalitu Blansko.