Technik zdvihacích zařízení

  • Vrdy

Pracovní místo ( Technik zdvihacích zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů přijme nového kolegu na pozici Technik zdvihacích zařízení.

Náplň práce:
- kontrola a správa zdvihacích zařízení v areálu společnosti
- spolupráce s revizním technikem
- práce ve výškách

Požadujeme:
- SŠ vzdělání strojního nebo elektro-technického směru
- zkušenosti se zdvihacím zařízením výhodou
- bez zdravotního omezení - práce ve výškách

Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda od 27 000 tis/ měsíc
- osobní ohodnocení
- zajímavé firemní benefity
- dotovaná strava
- 25 dní dovolené
Volné místo technik zdvihacích zařízení pro lokalitu Vrdy.