IT PROJEKTOVÝ MANAŽER (home office + equity)

  • Turnov

Pracovní místo ( IT PROJEKTOVÝ MANAŽER (home office + equity) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro ro reporting investičních fondů. Máme přes 100 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů.

Hledáme do našeho malého pohodového týmu projektového manažera pro komerční rozvoj aplikace pro analýzu investičního portfolia fondů. Budeš pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.

Co budeš dělat
- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů
- vedení programátorského vývoje
- vedení marketingových aktivit
- projektové řízení při větších klientských implementacích

Co očekáváme
- pokročilou znalost angličtiny
- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení
- dobré organizační i komunikační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením výhodou
- znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou

Co nabízíme
- pohodový kolektiv
- dobré platové podmínky
- panáka dobrého pití s každým novým klientem
- firemní mobil a notebook
- možnost částečné práce z domova
- pružnou pracovní dobu
- možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP i při studiu
- možnost podílu na výsledcích firmy
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
- zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)
Volné místo it projektový manažer (home office + equity) pro lokalitu Turnov.