Všeobecná zdravotní sestra

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
POŽADUJEME: všeobecná zdravotní sestra - min. ukončené střední odborné vzdělání, doposud pracující bez odborného dohledu, praxe u lůžka 3-5 let, schopnost samostatné práce a rozhodování i v obtížných situacích, psychická odolnost, ŘP sk. B, aktivní a rutinní řidič, práce na PC.
VÝHODOU: praxe v terénu.
NÁPLŇ PRÁCE: jde o zajištění lékařem ordinované zdravotní péče v domácnostech klientů. Rozmanitá škála zdravotních výkonů.
NABÍZÍME: pracovní úvazek 0,5 (20 hodin/týden) v nerovnoměrném rozvržení pracovní doby, práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástupní mzda při úvazku 0,5 činí 9 800 Kč, po zapracování a zohlednění praxe až 12 000, stravenky, týden dovolené navíc, stabilní, přátelský kolektiv, zaměstnavatelem hrazené další vzdělávání.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem
2. kolo - osobní pohovor
KONTAKT: Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, tel. 739 324 817, e-mail: danova@diakonievm.cz
ov. 2.8.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Valašské Meziříčí.