EDIKT a.s.

Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Pracoviště HOTEL RESORT RELAX, Dolní Vltavice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 23.000,-- - 26.000,-- Kč hrubého, 25 dní dovolené, možnost ubytování, strava, roční bonusy. Příprava snídaní pro hotelové hosty, příprava zákusků a dezertů. Kontakt: 734 870 650 lng. Miroslav Magerstein, info@hoteIresortreIax.cz, osobně na adrese: HOTEL RESORT RELAX, Dolní Vltavice 44, 382 26 Horní Planá. Ověřeno 4.9.2018
Volné místo snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka pro lokalitu Černá v Pošumaví.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: EDIKT a.s.
Ulice: 44
Město: Černá v Pošumaví
PSČ: 382 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Magerstein
E-mail: info@hotelresortrelax.cz
Telefon: +420 734 870 650

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EDIKT a.s.