Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka

Pracovní místo ( Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Snídaňový/á kuchař/ka, cukrář/ka - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Pracoviště HOTEL RESORT RELAX, Dolní Vltavice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 23.000,-- - 26.000,-- Kč hrubého, 25 dní dovolené, možnost ubytování, strava, roční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

CUKRÁŘ/KA - KUCHAŘ/KA Hledáme kuchaře - cukráře do kavárny v Č. Budějovicích v centru města. Mzda uvedena pro plný úvazek, možnost zkráceného úvazku - PP, DPP, DPČ Požadavky: vyučení v oboru výhodou, znalost slané i sladké kuchyně, kladný vztah ke zdravé výživě, ...
Lukáš Čeněk České Budějovice, Inzerováno před 6 dny

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA - CUKRÁŘ/KA -OZP určeno pro OZP, možnost zkráceného úvazku, mzda bude upřesněna podle úvazku a zkušeností při osobním jednání, vyučení v oboru výhodou Volné místo pomocný kuchař/ka - cukrář/ka -ozp pro lokalitu České Budějovice.

CUKRÁŘ/KA práce i v sobotu a v neděli, ke mzdě příplatky a odměny, 13. plat Volné místo cukrář/ka pro lokalitu České Budějovice.
Globus ČR, k.s. České Budějovice, Inzerováno před 7 dny