Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MISTR/OVÁ VÝROBY

Pracovní místo ( MISTR/OVÁ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1
POŽADUJEME:
- SO, SŠ, technické vzdělání v daném oboru
- zkušenosti v řízení kolektivu
- důraz na kvalitu výroby vč. maximálních výrobních úspor
- spolehlivost, seriózní vystupování, samostatnost
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

mistr výroby balených výrobků - komunikační schopnosti, aktivní přístup - prac. doba Po-Pá 6-14 a 14-22 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo mistr výroby balených výrobků pro lokalitu Přibyslav.
Amylon, a.s. Přibyslav, Inzerováno před 4 dny

mistr pokládky předpoklady pro řízení podřízených dělníků pokládky, dobrá fyzická kondice pro práci venku Osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě. Volné místo mistr pokládky pro lokalitu Havlíčkův Brod.
M - SILNICE a.s. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 4 dny

Mistrová šicí dílny Jsme přední český výrobce průmyslových šicích strojů značky Garudan, který dlouhodobě úspěšně působí na tuzemském i mezinárodním trhu. Naše stroje nacházejí uplatnění ve všech oblastech šití: čalounění, automotiv, galanterie a obuvi, brašnářství, ...
ANITA B s.r.o. Boskovice, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit