Anna Blažková

kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
požadavky: praxe v kuchyni , možno i nevyučení s praxí v oboru;
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Volné místo kuchař pro lokalitu Těrlicko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Anna Blažková
Ulice: Těšínská 26
Město: Těrlicko
PSČ: 735 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Blažková
E-mail: anickablazkova@seznam.cz
Telefon: +420 775 957 752

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Anna Blažková