STROJVEDOUCÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJVEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na vlečce, provádění činností při vedení vlaku (vedoucí posunu), posun vozů ČD na vlečce, vedení evidence hnacího vozidla, příprava a přebírání přistavených vozů, asistence při síťování vozů a práce související s expedicí ložených vozů ČD, koordinace činností s výrobou a oddělením logistiky, tvorba příslušných dokladů (nákladní listy, vážní doklady, komerční zápisy)
- Požadujeme: fyzickou zdatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost;
- Výhodou: průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel na vlečku (výhodou motorová trakce, ale lez i E nebo ZV), průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel na celostátní dráhy nebo licence strojvedoucího, praxi v řízení kolejových vozidel, znalost práce na PC, technické myšlení
- Nabízíme: stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti, příjemnou pracovní atmosféru, motivující ohodnocení v závislosti na výkonu, bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, osobně (na adrese: Vážní 1190, Hradec Králové), kontaktní osoba: Špaček Vít Ing. tel. 601 160 552 (po - pá 7:00 - 15:00), e-mail: v.spacek@tscr.cz
Volné místo strojvedoucí pro lokalitu Hradec Králové.