Vedoucí zdravotního úseku

  • Dubí

Pracovní místo ( Vedoucí zdravotního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Organizace a koordinace činností nelékařských zdravotnických pracovníků a zajišťování mezioborové spolupráce, zajišťování a provádění celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků, vykazování pro zdravotní pojišťovny, zpracování vnitřních směrnic. Požadujeme min. střední odborné vzdělání s maturitou v souladu se zákonem 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povolání v oboru všeobecná sestra, praxi v oboru, znalost standardů kvality sociálních služeb, znalost problematiky vykazování zdravotnických výkonů pro zdravotní pojišťovny, orientaci v příslušné legislativě, administrativní a organizační dovednosti, znalost problematiky stravovacích provozů, hygienických norem, schopnost vedení týmu, znalost práce s PC, bezúhonnost. Platové podmínky dle nařízení vlády 371/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejné správě v závislosti na délce započitatelné praxe. Ke stanovenému platovému tarifu příplatek za vedení, po zapracování osobní ohodnocení. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, příspěvek na dovolenou, dětskou rekreaci
Strukturované životopisy se souhlasem o zpracování osobních údajů zasílejte na e-mail: marcela.kucharova@pdss.cz. Nejvhodnější uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení
Volné místo vedoucí zdravotního úseku pro lokalitu Dubí.