Kontrolor kvality

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: telefonicky, e-mailem
Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání technického směru (např. strojní průmyslovka)
o Práce na PC (Excel, Outlook, Word)
o Řidičský průkaz B
o Dobrá znalost čtení výkresové dokumentace
o Psychická odolnost
o Časová flexibilita

Nabízíme:
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
o Školení zaměstnanců
o Závodní stravování
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na penzijní připojištění

Náplň práce:
o Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola

Kontakt: Telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Velký Šenov.