Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocník/pomocnice pekaře

Pracovní místo ( Pomocník/pomocnice pekaře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 23.5.2018; a: 3.9.2018; vyučení v oboru není podmínkou, nevyučené zaškolíme, požadujeme zručnost a chuť pracovat; nabídka práce v malém kolektivu, zaměstnanecké ceny pečiva, 8-hodinové směny; v případě zájmu kontaktujte p. Vašuta telefonicky nebo osobně na pracovišti v době od 8:00 do 15:00 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PEKAŘI (ZamK) A02 z:22/3/2019 (ZamK) Rozvrh pracovní doby: - neděle-pátek - dvousměnný provoz (odpolední 13-21.00 hod., ranní5-13.00 hod.) Kontakt e-mailem, uveden viz výše, popř. osobně po předchozí tel. domluvě na adrese: Krmelín, Brušperská 78. Volné místo ...
Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. Krmelín, Inzerováno včera

Řidiči pro rozvoz pekárenských výrobků Pracoviště: Porubská 19, Ostrava - Poruba Kontakt: telefonicky v Po-Pá 6-15 hod. nebo e-mailem Požadujeme: ŘP sk. B, praxe výhodou Nabízíme: stravovací karty, příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní odměny Volné místo řidiči pro rozvoz ...
PEKAŘI a spol., spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

Dělník/ce pekárenské výroby * DĚLNÍK/CE PEKÁRENSKÉ VÝROBY * Možnost i na ranní směny, individuální pracovní doba, doprava zajištěna. První kontakt: telefonicky 571632871, e-mail: lesnanka@lesnanka.cz ov. 20.3.2019 Volné místo dělník/ce pekárenské výroby * pro lokalitu Lešná.
Pekárna Lešňanka s. r. o. Lešná, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit