Oldřich Vašut

Pomocník/pomocnice pekaře

Odeslat

Pracovní náplň
z: 23.5.2018; a: 3.9.2018; vyučení v oboru není podmínkou, nevyučené zaškolíme, požadujeme zručnost a chuť pracovat; nabídka práce v malém kolektivu, zaměstnanecké ceny pečiva, 8-hodinové směny; v případě zájmu kontaktujte p. Vašuta telefonicky nebo osobně na pracovišti v době od 8:00 do 15:00 hodin
Volné místo pomocník/pomocnice pekaře pro lokalitu Tichá.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocník/pomocnice pekaře

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Oldřich Vašut
Ulice: 5
Město: Tichá
PSČ: 742 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oldřich Vašut
E-mail: ovasut@seznam.cz
Telefon: +420 737 847 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oldřich Vašut