Asistent/-ka obchodu - Brno - pouze pro OZP/OZZ

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/-ka obchodu - Brno - pouze pro OZP/OZZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Info@4heat.cz
Tato pozice je určena pro osobu zdravotně postiženou či znevýhodněnou.
Kancelář se nachází v Brně-Řečkovicích.
Náplň práce:
Práce se SW, který monitoruje stavební projekty v rámci ČR, zápis do systému a komunikace o projektech a potenciálních zakázkách s obchodníkem, telefonická komunikace s investory, generálními dodavateli, architekty ohledně konkrétních projektů, příprava podkladů pro obchodníka.
Požadavky:
SŠ/SOU, znalost práce na PC (MS Office), výhodou praxe v oblasti komunikace se zákazníky, zákaznického servisu. Hledáme komunikativního člověka, který se nebojí telefonovat.
Nabízíme:
5 dní zdravotního volna, odměny za výsledky firmy, mimořádnou práci, výkony, loajalitu.
Volné místo asistent/-ka obchodu - brno - pouze pro ozp/ozz pro lokalitu Brno.