DISPONENT DOPRAVY

  • Liberec

Pracovní místo ( DISPONENT DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vybraný/á uchazeč/ka bude po zaškolení do pozice odpovědný za komunikaci se zákazníkem a optimální zajištění průběhu přeprav.
Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou, absolventi vítáni
- znalost AJ komunikativně
- znalost práce na PC a orientace na internetu
- radost z komunikace s týmem i se zákazníky (časté telefonování)
- organizační schopnosti, samostatnost a časová flexibilita jsou nezbytností
- samozřejmostí pak týmový duch a orientace na výsledek
- po zapracování cca každý 4. týden odpolední směna od 12:00 do 20:00 hodin
Nabízíme:
- možnost profesního uplatnění a růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- zajímavou a kreativní práci
- motivační individuální i týmové mzdové hodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na kulturu, sport nebo cestování, příspěvky na pojištění, týden dovolené navíc, firemní společenské akce atd.)
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- profesionální, spolehlivý a stabilní pracovní kolektiv
- místo výkonu práce v kanceláři ECC v Liberci, České mládeže 713/122
- nástup ideálně co nejdříve, respektive dle dohody
Doplňující a upřesňující informace k nabízenému místu pro ÚP:
- pracovní doba - od 08:00 do 16:30 hodin, cca každý 4. týden odpolední směna od 12:00 do 20:00 hodin (z toho 30 minutová neplacená přestávka na oběd)
- pracovní úvazek činí 40 hodin týdně
- pracovní smlouvu uzavíráme na dobu určitou šesti měsíců s tříměsíční zkušební lhůtou. Po uplynutí sjednané doby prodlužujeme pracovní poměr až na dobu neurčitou.
- nástupní mzda pro juniorskou pozici je od 24.000 Kč a dále roční bonus v případě splnění daných