OBCHODNÍK/-ICE, REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍK/-ICE, REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍK/-CE, REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-CE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba dle otevírací doby pobočky
- Náplň práce: aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních příležitostí; pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců; aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením; odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků; aktivní spolupráce s oddělením technické podpory; vychystání zboží, naskladnění a výdej zboží
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, výhodou zaměření IT nebo obchod; pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost; dobré komunikační dovednosti a mít obchodního ducha; orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce; výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů; bezúhonnost
- Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející firmě v kolektivu; silné zázemí ryze české firmy; možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství; dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR; zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment; při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení; prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zamestnani@tsbohemia.cz
Volné místo obchodník/-ice, reklamační technik/-čka, skladník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.