Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VRÁTNÝ/HLÍDAČ (VYHRAZENO PRO OZP)

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/HLÍDAČ (VYHRAZENO PRO OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:23/5/2018 (VYHRAZENO PRO OZP) a:16/7/2018 a:8/8/2018
Práce v nepřetržitém provozu, 8 nebo 12 hod. směny (dle domluvy)
Náplň práce:
- fyzicky nenáročná obchůzková činnost (v rámci budovy)
- kontrola a evidence vstupu a výstupu osob.
Požadujeme:
- certifikát strážný (výhodou) - je možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Tavič kovů Pracoviště Kroměříž - Náplň práce: obsluha tavících pecí, hlídání a vedení tavících procesů, evidence materiálu,obsluha VZV (zaškolíme a zajistíme) - Nabízíme: platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, možnost nástupu ihned, ...
KM konsult s.r.o. Kroměříž, Inzerováno před 4 dny

PT Technik/čka Místo výkonu práce: Na rovince 862 Ostrava-Hrabová, 720 00 Nutno se na pohovor objednat a přinést s sebou životopis. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr 19 050,- / měsíc (po zaučení a zapracování možnost kariérního postupu na vyšší pozici a zvýšení ...
FlexI T agency s.r.o. Ostrava, Inzerováno déle jak týden

HLÍDAČ PARKOVIŠŤ KO: Julie Pieranová 731442535 Volné místo hlídač parkovišť pro lokalitu Hlučín.
Julie Pieranová Hlučín, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit