AP Analyst - English

  • Nová Ves

Pracovní místo ( AP Analyst - English ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis hlavních pracovních činností:
o Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly
o Komunikace s anglicky hovořícími partnery a dodavateli
o Zpracování upomínek neuhrazených, popř. nezaúčtovaných faktur
o Další činnosti v účetním oddělení servisního centra

Obecné požadavky:
o Znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové problematice výhodou
o Velmi dobrá znalost anglického jazyka (min. B2), znalost dalšího cizího jazyka výhodou
o Znalost MS Office, SAP výhodou
o SŠ/VŠ ekonomického směru výhodou, vhodné i pro absolventy či studenty posledního ročníku studia
o Časová flexibilita
o Dobré komunikační schopnosti
o ŘP skup. B

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Podpora jazykového vzdělávání
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba)
o Nadstandartní systém vzdělávání
o Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

První kontakt e-mailem: vitezslav.resatko@mann-hummel.com
Volné místo ap analyst - english pro lokalitu Nová Ves.